WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

25.05.2020 Pepco powiększa sklepy i przedłuża umowy najmu w Centrach Zakupów

Powiększony salon Pepco w Zgierzu zajmie blisko 500 mkw., a w Ząbkach 600 mkw. Uruchomienie lokali po rozbudowie zaplanowane jest pod koniec sierpnia tego roku.

Park handlowy Centrum Zakupów w Zgierzu k. Łodzi zlokalizowany jest przy jednym z głównych traktów komunikacyjnych miasta, ul. Łódzkiej, i w bezpośrednim sąsiedztwie wielkiego osiedla mieszkaniowego. Pepco obecne jest w obiekcie od jego uruchomienia. Działają tu również operatorzy: spożywczy MILA, Rossmann, Cosmedica, Deichmann i Jysk. Centrum Zakupów w Ząbkach k. Warszawy powstał również w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych. Obok Pepco, działają tu sklepy takich marek jak Biedronka, Rossmann, Cosmedica, Takko.

„- Przedłużenie współpracy z naszym wieloletnim najemcą marką PEPCO to kolejna dobra wiadomość na rynku retail w tym bezprecedensowym okresie.” - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. „- W Centrum Zakupów Zgierz powiększają obecnie swoje lokale dwie wiodące marki w naszym segmencie, czyli Rossmann i Pepco. Jednocześnie obaj ci najemcy przedłużyli umowy najmu na kolejne lata. Pepco prawie dwukrotnie powiększy swój lokal, dzięki czemu wzbogaci ofertę jednocześnie wzmacniając profil convenience tego centrum.”– dodaje Dorota Beltrani.